| costin95 a întrebat:

De ceva timp, am intalnit o fata, vorbim foarte mult, suntem inseparabili practic, si am ajuns sa ne iubim chiar daca suntem la o distanta considerabila unul de celalalt. Se pare ca ea vrea sa vina la Brasov, la mine, anul acesta de Revelion. Intrebarea mea este : Ce sfaturi imi puteti da pentru un Revelion petrecut in 2, nu foarte scump gen maxim 200 lei de persoana, in Brasov? Este cam din scurt si nu prea se gasesc locuri libere nicaieri. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dcide5 a răspuns:

Nu cred ca relatiile pe net sunt de lunga durata :/.
Cel mai probabil presupune ca vine la Brasov, si nu este sigura.

Totusi daca chiar vrei sa faci cv cu ea, ia-o la o pizza sau ceva de genu'.