| Speed2000 a întrebat:

De ceva vreme mi-am deschis o comunitate de gaming ce gazduieste servere de sa:mp si cs 1.6, comunitatea e aceasta http://masterstrike.monsterforum.net/! Care ma ajuta si pe mine sa il populez, sa gasesci membri sa se inregistreze si servere de sa:mp si cs 1.6 hostate sau nehostate? Y! M : nicu.nicu_ak47! contactati-ma la id daca ma puteti ajuta! Care m-a ajutat primeste funda+vot si raman dator

1 răspuns:
| disconnectmen123 a răspuns:

Sami dai accept eu daca vrei imi bag serverul la tine in comunitate!