| Boboleu a întrebat:

Salut, de mic iubesc o melodie foarte mult, imi pare rau ca am uitat cum se numeste acel cantec. Chiar imi place foarte mult, vreau sa ma ajutati. Deci am gasit acel cantec, dar e mixat :(... vreau originalul, ajutati-ma please daca cunoasteti melodia originala, poftim mixul http://www.youtube.com/watch?v=myg7UiTeh4M! Mersi mult!

2 răspunsuri:
| Simooo_4387 a răspuns:

Tu ai uploadat melodia? (pentru ca tu si cel care a postat mixul aveti nickname-uri asemanatoare)
... daca e poti sa-i lasi un mesaj respectivului (prin care il intrebi)...straight face

| Zapacitaa a răspuns:

Pai crede-ma ca nu stiu dar cum se vedewinking...Il canta Edward Maya.Deci cauta happymelodiile acetuiawinking