| mrcreeper525 a întrebat:

De mult imi doresc un Samsung Galaxy Y insa parintii mei nu stau bine cu banii. Aproape in fiecare zi mai imi dau 2 lei pentru mancare la scoala, iar eu incerc pe cat posibil, sa ma abtin si sa ii pun deoparte... Imi cer imprumut bani destul de des, dar de cele mai multe ori mii dau inapoi... Pana acum am cam 80 de lei, dar un Galaxy Y costa cam 470 de lei. Probabil ma vor mai ajuta si ei cu banii insa nu foarte mult. Ce pot sa fac ca sa fac rost de bani / sa imi dea ei mai mult, fara sa le spun de telefon? oricum am doua surori mai mari, care si ele probabil ma vor ajuta cu banii. Faza e ca acum 6 luni mi-am cumparat un LG C360 insa nu sunt foarte multumit de el. Va rog ajutati-ma, Multumesc!

1 răspuns:
| criss94 a răspuns:

Ai putea vinde telefonul sau sa iti gasesti ceva de lucru pe timpul vacantei...