| Allinn a întrebat:

Deci am nevoie de ajutor urgent! Cand incerc sa intru pe contul de facebook imi apare : " Account Disabled ". Am incercat sa reintroduc id-ul si parola dar nu a functionat! Daca stiti cum va rog ajutati-ma! P.S. : Nu vreau sa-mi fac alt cont.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti faci alt cont dar mai intai incearca asta, trimite email la disabled@facebook.com cu textul din videoclip
http://youtu.be/B7KiE2Ete0g

Contul a fost dezactivat pentru
-nefolosirea numelui real, care este pe certificatul de nastere!
-spam
-adăugarea de prea mulți prieteni, prea repede, devine un avertisment pentru ei
-articole pornografice
...si altele.
Succes!