| anamaria1222 a întrebat:

Cineva a incercat sa intre pe contul meu de facebook dar cre ca mi la dezactivat deoarece cand am incercat sa intru pe el mi-a zis "Cont dezactivat

Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page aici" am incercat sa schimb parola dar zice ca nu numele de facebook nu este gasit...va rog sa ma ajutati imi trebuie urgent..si scuze pentru categorie dar sunt noua si nu am stiut ce categorie sa pun!
Astept raspunsurile voastre..va rog ajutati-ma :*

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai ai ce face -> Contul dvs. a fost dezactivat. Dacă aveți întrebări sau nelămuriri, puteți vizita pagina noastră de Întrebări frecvente. Contul a fost dezactivat de Facebook si nu de altcineva! Unul din motive este ca nu ti-ai pus numele REAL pe Facebook. Motivele sunt aici http://www.facebook.com/......804839386/
Iti faci alt cont, asta e solutia.
Bafta!