| Be3bitza a întrebat:

Buna ^^ am si eu nevoie de ajutorul vostru... am vrut sa ma loghez pe facebook si imi apare (Account Disabled
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.) ma gandeam ca am gresit parola dar se pare ca mi-a fost contul suspendat temporar din cauza ca "nu am numele meu real sau datele".Dar le am thinking Oare imi pot recupera contul sau activa ianpoi? ..nu vreau sa-l pierdsadnu stiti ce as putea face va rog frumos dau funda :* :* :*

2 răspunsuri:
| Be3bitza explică:

Nu e din cauza virusului... pentru ca ai mei se pot loga numa eu am problema asta, stiu ca am intrat in setari aseara si nu stiu ce. Creca am dat ceva gresitthinking si dimineata cand sa intru vad deodata ca nu ma mai lasa sa ma loghezstraight face

| Lary2004 a răspuns:

Pai este ceva neinregula cu AntiVirusul. Incearca sa iti dezinstalezi si sa il instalezi inapoi.winking