| QuizMaster a întrebat:

Salut.Deci aseara am ascultat o melodie(cred ca era pe MusciMix) in care canta o fata si canta foarte repede.De asemenea in videoclip aparea un bilet in forma de romb pe care scria UZO si un numar de telefon.Si la refren se auzea cuvantul SOUL.

Deeasemea in videoclip mai era un copac pe care scria scria You (nu stiu ce) It. Si la finalu videoclipului fata care canta repede era pe o masa de operatie gen...si o injecta cineva

Parca in refren se mai auzea o voce de baiat...

Imi puteti spune cums e numeste melodia?

1 răspuns:
| wowmentol2 a răspuns:

Nu stiu ce melodie este, dar de acum te sfatuiesc sa folosesti Shazam