| mihaelaaaaa2000 a întrebat:

Salut dragilor puteti sa imi dati si mie niste statusuri gen (despre fete care se baga prin relatiile altora)? la cele mai bune dau funda:p:p:d:d(k)

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

"Nu ma supar cand imi vad fostul iubit cu o iubita.Mama mi-a zis sa dau jucariile vechi cui nu le poate cumpara"
''Daca vrei sa fii fericit o clipa, razbuna-te, daca vrei sa fii fericit o viata, iarta!''
''Draga, fa-ti stilul tau si nu ma mai copia! Oricum sunt mai buna ca tine!''
''Merg Incet Inspir Talent Si Strig Tare In Gura Mare "Copia Nu Are Valoare"!''
''Zambeste celor care te urasc...Sa simta ura ta… Zambeste celor care te iubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe care ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simta indiferenta ta…''
''Iti zambesc! Nu pentru ca te vreau inapoi, ci doar ca sa vezi ce ai pierdut!''
Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac, dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat