| KeNuTzU a întrebat:

Salut ! e adevarat ca daca tine-m telefonul in buzunarul din pantaloni in fata riscam sa nu mai putem facem copii ? Dau fundita ! nu de alta dar sa stiu daca sa-mi scot telefonul sau nu ... nu vreau sa risc sa nu mai vad vitorul meu mostenitor laughing)

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

Nu iti face griji, e o facatura. Cunosc prea multi oameni inca, cu telefonul non stop in buzunaru din fata, si au copii destui. Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Este doar o facatura, nu iti face griji!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul inimii să nu-l ții, acolo este o problemă!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Aberatii false.

| AndreisiMaicum a răspuns:

Nu e adevarat dar sa nu il ti prea mult la creieir sau la inima pentru ca are niste unde si alea te poate afecta.