| justme1995 a întrebat:

Ii pot denunta pe nenorocitii care tot sparg parole de messenger? exista vreo pedeapsa pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,cred ca da. Pentru situatia cand aici pe site s-a spart contul lui @Infraverde si au intrat cativa, care-si spuneau familia Satan si au postat porcarii pe mai multe conturi private si pe site, adminul a zis ca a anuntat politia. Si spargerea unui cont inseamna ca ai incalcat secretul corespondentei. Uite ca Cristian Cioaca este judecat pentru ca a spart contul de e-mail al Elodiei.
In situatia spusa de tine trebuie sa faca ceva cel caruia ii apartine site-ul. Parerea mea!