| AsiSoyYo a întrebat:

Salut! Imi plk de colegul meu de banca. Nu prea vorbeam la inceput. Dar de cand a aflat ca il plac a inceput sa vb cu mine. Ne jucam in timpul orelor, copiem unul de la altul la teste, vb in pauze etc.
1) Ma place?
2) Sa il intreb daca ma place si el?
3) Vrea doar sa fim prieteni?
fundita! love struck :*

2 răspunsuri:
| kayron99 a răspuns:

Pai intreaba-l daca te place si apoi daca te place intreaba-l daca vrea sa fie cu tine pentru ca poti sa iti faci iluzi pripite daca nu te place asta e. BAFTA.

| LiniiCox a răspuns:

Hey!:*.Buna>big grintongue] 2)Lasa-l pe el sa faca primul paswinking 3)daca asa vrea lasa.l in pace, fa lucruri care sa regrete nu este impreuna cu tine, fa.l gelos comprta.te frumos cu un alt baiat si pastreaza.l cu un pic de indiferenta! asa se va intoarce la tine!big hug Bafta!:*