| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut a vetit o fata la noi la scoala...Cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine ea a spus "pass".Lol, m-am suparat.A trecut timpul si i-am reeimis un biletel ca o plac.Nu mi-a acordat atentie, dar dupa 2 lunii mi-a trimis un bilet in care ma intreba daca o mai plac; eu i-am spus ca da si ea ma intebat daca vreau sa fiu cu ea.Am spus da.La sfarsitul orelor nu mi-a mai vorbit.Atrecut anul scolar si acumstau cu ea in banca.La inceput nu vorbeam si apoi ne-am "deschis"unul cu celalat.In pauze cand ramanemsinguri in clasa suntem "Best Frends"dar cand sunt baietii in clasa flirteaza cu toti.Astazi am ras, am vorbit mai pe scurt ne-am simtit bine unul cu celalat.Intrebarea este:Ma place?, Vrea sa fie cu mine? Ce sa fac s-o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fata ai place sa se simta in centru atentiei sa fie curtata de baieti si cand nu i-a mai mers a apelat la tine -Eu zic sa te intalnesti cu ea undeva in oras doar voi doi -spune-i direct ceea ce vrei de la ea si fa-o sa inteleaga ca nu e oki sa se joace cu sentimentele altora!

7 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Ohh ce fetita de la varsta asta ii place sa filtreze cu toti laughing spre al tau bine uitolaughing definitiv

| NuMaContrazice a răspuns:

E o curva.Ori flirteaza cu ceiloalti ca sa te faca gelos ori e o curva.Fi si tu indiferent o zi doua si vezi ce reactie are.winking

| SisMusic a răspuns:

Ma acum depindepoate doar ti se pare ca flirteaza pentru ca esti gelos, dar daca flirteaza cu ceilalti si ea ti-a zis sa fii cu ea nu mi se pare normal poate te tine doar ca sa faca gelos pe cineva sau poate asa este ea o fire mai afectiva(asa am si eu o colega in clasa), acum poate cel mai bine pentru tine ar fi sa incerci sa o scoti la un suc si sa ii spui direct ce ai pe suflet, doar asa poti sa afli ceia ce gandeste!
Incearca sa ii spui ca nu-ti place sa o vezi cu ceilalti baieti cu un comportament asa dezinvolt ca te face sa te simti prost!
Asta este doar o parere dupa cele relatate de tine mai sus!big grin
Bafta in continuare!winking

| RăzvanP06 a răspuns:

Pa daca flirteaza cu toti inseamna ca n-o sa ai o relatie stabila cu ea sau isi bate joc de tine ca o mai placi daca ti-a zis odata "pass" da-o naibi!

| anaduls a răspuns:

In primul rand nu te place! Te foloseste! Cand se plictiseste vorbeste cu tine. In al doilea rand e panarama scuze. Daca flirteaza cu toti baietii, e clara situatia. In ultimul rand daca o placi si vrei sa "incerci" sa o cuceresti, vezi cu cine flirteaza mai mult, cum se poarta baiatul acela cu ea, ca sa fii si tu unul dintre "baieti " placuti de ea. Eu acum te-am spus ce vrei sa auzi de fapt. Dupa mine, in locu tau nu mi-as bate capul. Mai sunt si alte fete. Succes!

| CiucaDenis a răspuns (pentru anaduls):

Dar nu ca ea

| andybaicusi a răspuns:

Te place.Da ii e rusine