| anonim_4396 a întrebat:

.tpu am 15 ani este un baiat cu mine in clasa care cred ca ma place 40-50% as sa va povestesc totul... totul a inceput cu un joc stupid metin cand jucam infine ne pwpam etc etc dar mentionez ca nu eream impreuna pe mt adoua zi am ramas doar eu cu el pe drum si m-a adus pana in fata blocului meu in acel moment am stat jos pe o banca si eream ff apropiati asa in acel moment l-am sarutat si el a zambit acum 2 saptamani el s-a combinat cu cea mai buna pr amea si din cate vad o place fff mult
adevarul e ca il plac dar nu indeaajuns sa spun cal iubesc chestia e ca prietena mea nu prea vrea sa mai fie cu el mentionez ca inainte de asta cu ia vorbeam fff mult pe mess ne intalneam amdoi2 in parc dupa chemam si prieteni etc si azi el sta in spatele meu in banca m-am uitat la el si a inceput sa rada si ii face colegul lui ai mai iti place de ia si a inceput sa rada ce sa fac nu stiu sfat plzz

3 răspunsuri:
| denisseioana a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si dupa aceea poate ai noroc sa iti rezolvi si "problemele in amor"..banuiesc ca daca ai 15 ani esti in clasa a-9-a, deci ar trebui sa stai mai bine cu gramatica.

| denisseioana a răspuns:

Laurentiu..nu am 20 de ani daca asta era dilema ta, iar tu mai bine inchide gura ca incepe sa se faca curent pe aiciwinking

| denisseioana a răspuns:

Si inca ceva tot pentru tine laurentiu..iti cam lipseste educatia si bunul simt copilule, ca sa nu mai zic ca si tu mai trebuie sa faci scoala multa...du-te la nani, ca nu prea ai ce face pe aici! numai bine!