| NegulescuDaniel23 a întrebat:

Salut,s vrea sa va intreb cum as putea sa impresionez o fata de la mine din clasa pe care o plac si imi doresc sa fiu impreuna cu ea,eu nu stiu daca ma place dar ea stie pentru ca i-a spus colegul meu de banca, offfff. AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Simplu: o inviti la un suc.

| WaterDrop a răspuns:

Te duci la ea si-i spui cu curaj "Am auzit ca au o inghetata super buna in locatia X. Fac cinste dupa ore cu una" zambet laaaarrrrrgggggg. Daca refuza din motive reale ( o iau parintii de la scoala, nu are timp pentru ca are alte planuri, etc.) inista sa o lasati pe alta data. Daca insa tot refuza, nu te place si poti sa te linistesti. Nu le impresioneaza nimic mai mult decat o persoana cu incredere in ea, asa ca lucreaza la asta big grin