| Rypzor1997 a întrebat:

Salut imi poate spune cineva cum se numeste tunsoarea asta? http://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi asa zici la frizer sa te ia din parti si sus sa-ti lase normal. Asa sunt si eu facut, dar de un prieten. Si asa am auzit ca se numeste freza.

2 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Daca asa doresti sa te tunzi, arata-i frizerului poza si se descurca el happy

| BlackBubbleGum a răspuns:

Se numeste Spania...sau in V... sau capac straight face astea sunt numele pe care le stie oricine