| ElektraAnDr3y a întrebat:

Salut.Imi puteti da niste detalii despre COLEGIUL COMERCIAL "CAROL I" CONSTANTA? Adica vreau sa stiu cu ce medie se intra, ce profiluri are...tot ce stiti. Astept raspunsuri.
(FUNDA)

1 răspuns:
| DariaC a răspuns:

E fostul liceu. economic; are profil de turism si alimentatie, econimic si tot ceva de genu asta. stiu de el ca mi-a explicat profa mea de meditatii, mi-a zis de fiecare in parte ca sa ne dam seama la care m-as potrivi si ce profil mi-ar placea. Noroc cu ea ca m-a mai luminat ca daca era dupa ai meei tot acolo ma dadeau laughing)))))