| AGentulP a întrebat:

Salut, imi ziceti si mie un server privat nou cu level maxim 99 sau 127, rate accesibile?
Astept raspunsurile voastre. Sa fie server nou nu prea populat!

1 răspuns:
| raul9595 a răspuns:

Daca vrei joacata Metin2VipStyle http://vipstyle-mt2.com/index.php?s=home
Maxim lv 250 dar cresti repede P-urile le faci de la negusoarea inbracata in rosu dar iti trebuie lv 50 si 150kk
Yangul il faci destul de repede in V4 pna la lv 130 dar trebuie sa rezisti...
Nu sunt prea multi pe el
Daca te-ai face in regatul rosu ar fi perfect caci in regatu alabstru sunt prea multi iar la galbeni aproape deloc.
SE FACE SI EVENT SEARA SI ZI DE ZI DACA VOTATI :D.