| radwoo24 a întrebat:

Intra pe site-ul acesta si spune-ti parerea ori la pagina Contact ori chiar aici si primesti funda sau vot! Cel mai bune sugestii/pareri/etc. primesc funda :D

http://dexteranii.wordpress.com/

Mersi anticipat!

1 răspuns:
| AllesSy a răspuns:

Mistoo laughing Eu ma jucam NFS la televizor prin AV iar daca ai vrea sa iti cumperi playstationul 3 ala cred ca va costa o gramada dar in fine. Iar ala 4 e super marfa in imagine poate va fi la fel de bun in relitatewinking Un prieten de-al meu sia cumparat playstation 2 sau 3 nu stiu sigur si mi-a zis ca dupa ce s-a jucat putin cu el sa vada daca e bun cred ca s-a ars sau mai bine zis s-a stricat apoi a trebuit sa se duca din nou la magazin sad Saracu baiat.