| Marius2011 a întrebat:

Salut joc cs1.6 pe un server cu mod zombie si vad ceilalti playeri ca sarr o gramada in sus. si nu sar doar find zm.(cu functia de jump marit) sar si ca oameni. cineva mi-a zis ca ar fi cfg. ce pot sa fac sa sar si eu asa muult in sus mi-ar fi de folos. va rog ajutati-ma.Stima

2 răspunsuri:
| SkyNeTProToTyPe a răspuns:

Salut! Foarte simplu cand esti acel zombi (clasa de zm) dai pe Space dai mai multe ori si sari
funda?

| Arpasanu_Iuli_1993 a răspuns:

Pai cand esti zombi poti sa sari o gramada in sus, dar cand esti un om(player)nu merge