| anonim_4396 a întrebat:

Salut joc intr-o piesa de teatru si sunt craii de la rasarit...stiti cumva cum sa ma imbrac. funda happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

O pelerina lunga, un baston sau o sabie, chiar o coroana

| Psihiatra a răspuns:

Am uitat sa-ti zic bafta!

| TbX_4651 a răspuns:

Pai iti iei un fel de rochie pana un pic dupa genunchi... te legi la brau cu un fel de cordon si pe cap iti pui un fel de turban cazut pe spate...improvizeaza

Vezi mai multe aici
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

| Funny0Face a răspuns:

Iti poti luaun fel de rochie alba putin lasata si sa iti legi rochia aia tragi de ea in sus o lasi putin si apoi te legi o lasi putin cum sa zic eu larg sanu dse vada cordonul iti iei niste sandale bejsi o coroana sau iti pui pe cap cera auriu sper sa iti fie de folos bafta