| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Salut, la Starbucks in Romania poti comanda bauturi din meniul secret? Adica o sa inteleaga ce vrei sau?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista meniu secret, exista doar chestii ilegale, care se vand pe ascuns.
Nu-ti fa probleme, ca mai devreme sau mai tarziu, vor fii rpinsi, Sunt politisti imbracat privat, care urmaresc miscarile vanzatorului si il incalta imediat ce paseaza marfa cumparatorului, in felul asta, are 2 pe care-i pune la racoare.

| rebe200515 a răspuns:

Depinde mult de vanzator. Am incercat sapt trecuta si tipul de la casa se uita cam stramb la mine.