| Caty5 a întrebat:

|Salut la toti, eu pe 4 septembriue, anul asta merg la o nunta, ma puteti ajuta sa-mi spuneti cuym as putea sa-mi fac parul, avand parul scurt pana la urechi! fundita la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| CocoMexii a răspuns:

Eu cred ca t-ar sta bine daca l-ai ciufuli oleaca, o sa-ti stea cool happy parerea mea big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa-l drept sa nu fie ondulat.

| Zuzzi a răspuns:

Ai putea sa ti`l ondulezi sau indrepti, ori sa ti`l umnfli cu spumabig grin

| HubaBubba a răspuns:

Ai putea sa ti'l indrepti si asta il va face mai lungwinking