| BestOfTheBest a întrebat:

Salut, m-am apucat de cantat si vreau niste nickname-uri tari de rapper. dar sa fie de rapper nu de cocalarstraight face si fara "sh" "@" etc, in ele

Răspuns Câştigător
| syel a răspuns:

Pai in primul rand, ai putea sa te folosesti si de numele propriu, daca ti l-as sti, probabil ca te-as putea ajuta mai mult. Ca sa-ti inventezi un nick-name ai putea de exemplu sa te folosesti de atributiile tale fizice cum face de exemplu Grasu XXl. Sau ai putea cauta niste cuvinte cu o sonoritate aparte de exemplu: Flasher sau cum se citeste in romaneste Fleșăr. Sau de exemplu Duelistu'. Sun tare, nu? Sau Daster ori Onix, Greierasu'(suna cam aiurea, stiu), Buldogboy, Pasistu', Jinchis Han( asta e un nume chinezesc), Fefe, Drug, Bibanu, The ghost, Hellfor you etc Sunt multe. Nu ma prea pricep sa iti dau nick-nameuri dar sper sa fie de ajutor cu ceva.

2 răspunsuri:
| 1People a răspuns:

Asshole,Mothefucker,Theman,Alcolicu',

| Ayshee a răspuns:

Farapantof! nu fac misto, e avangardist, abstract.