| RayKzor51 a întrebat:

Salut, ma cunosc cu iubita mea de vreo 2 luni si s-a razbunat pe mine ca am enervat-o dar nu am enervat-o cu nimic, asa este ea, s-a razbunat, stand cu un fost de-al ei jucându-se si vorbind ca sa ma faca gelos, iar recent am intrebat-o ce face si ca vorbeste cu un alt fost de-al. ei si am intrebat-o ca vorbeste din plictiseala si a raspuns cu da si am inteles, ma iubeste si nu m-ar lasa pe mine pentru ala. A incercat sa ma testeze, sunt prea moale? Sa fiu mai dur?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, stai să fii cobai de experimente că așa funcționează relațiile

suntserios
| suntserios a răspuns:

2 luni... testari, gelozie, iubire? Serios in 2 luni?

| Sofer a răspuns:

Fi mai dur. Eu nu as tolera sa își bata joc asa.

| Donsavas a răspuns:

Ii place sa se joace cu voi. Nu e serioasa

| alexalx1234 a răspuns:

Își bate joc de tine, nu e evident? Dă-i papucii că e tâmpită și se poate întoarce oricând la ăla

| troleibuz a răspuns:

Nu suna a iubire. Primele luni ar trebui sa fie cele mai frumoase. Lapte si miere. Dar voi deja traiti drame penibile. Nu te poate iubi in doua luni. Si sa mai faca si gesturi atat de urate. Esti moale si ea telenovelista. Nu merita.