| zebroooi a întrebat:

Salut.Ma numesc Bianca.
Cam sec nu?
As vrea si eu niste idei de porecle mai amuzante >:
Fundooi love struck

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Citind intrebarea, mie primul nume care mi-a venit e Bitzu! dar poate merge si Bitza. sau Puffy - ca zapada proaspata, sau incearca sa te vezi mental, din afara, si sa creezi un nume asociat sau derivat dintr-o calitate evidenta/vizibila (sau deductibila!).

Mie imi plac Toby, Wendy, Joy, Jody, Shiny, etc.

8 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Bibi sau Bubu mi se par superbe si potrivite pentru numele taulove struck

| ClaraZ a răspuns:

Bia
Biu
Ancu
Iancalaughing
Acnaib(inversul)laughing
Bica
Bian
Biana

tu ai vrut amuzantelaughing

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

. bibii
. bibooi
. bii
. B
. bia
. funky bii
. lil bianca
. snoopy B
. rock on Bii
bafta la ales.
sper ca te.am ajutat. love struck.

| Nimic special a răspuns:

Biii`
biia
Biu`
bibi
anca

| didu_5680 a răspuns:

Bibicuța, Bibica, Bibi, Bubu, Bubulina, Uka, Ucuța, Bika, Bibinuca, Bibinuța (asta imi place mie tongue), Bibiloi, Bobo.

| MuadDib a răspuns:

Sec? Nu mi se pare happy Ai un nume frumos.
Porecle?
-Bia
-Bibisor
-Bibilus
-Bibi
-B. C.
-Anca
(dar aste's alinturi; poreclele se dau in functie de imaginea lasata de persoana) Cele mai tari porecle pe care le au amicele mele ar fi :
-Zuzuca
-Pingu
-Dikie
-Fuzzie
-Anette
-Cosy
-Tuta
-Mia si
... -Capra (asta-i profa de chimie asa ca nu se punehee hee )

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Pentru numele tau -bibi, bilus, buba, bobo, bubu, bubulina
alte porecle - zuza nebuna, zuzi, zozole, fllaffy, pingu, kidu` no1, lolitaa no1 happy...

| boyandme a răspuns:

Poi biencuta, ai un nume foarte frumos : sunt dileme in a spune etimologia lui : - blanc(fr) -alb
- biaco(it)-alb

Deci e clar nu e sec, e foarte frumos, exprima puritatea, inocenta :->.
Si daca tot tii la o porecla Bia iti place?:->