| nimenialtudecateu a întrebat:

Salut ma numesc robert mi-am facut cont recent pe site-ul acesta avand o problema capilara, m-am dat odata cu un gel in cap si cred ca era expiratlaughing si de atunci a inceput sa imi cada parul si sa-i scada rezistenta o alta problema la mine este ca am parul si foarte subtire intre timp am cautat si pe net solutii de ingrosare a parului da n-am gasit nimic id meu de contact sasha_otys daca stiti ceva anuntatima thx:*

2 răspunsuri:
| YangMin a răspuns:

Roberta,incearca cu niste ulei de avocado si unt de karitea.Sau cu banane si miere

| YangMin a răspuns:

Scz ca ti-am zis Roberta.Greseala de scriere.Sorry