| Mirel4412 a întrebat:

Mai exista wrestling? M-am uitat putin si in comentarii pe Youtube vad ca oamenii reactioneaza ca" cum l-au lovit sau etc". Oamenii chiar nu stiu ca e fake? Sau asta e fantezia, povestea etc?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cum sa nu existe? Da. este fake cum ai spus, in mare. Dar este un SHOW, asta face un show, satisface cumva privitorul, ii ofera o perioada de entertainment.

Wrestlingul nu inseamna aceasta prefacatorie, wrestlingul inseamna acea demonstratie si etalare de abilitati de lupta, scheme, figuri, personalitate si stereotipuri culcurale, toate puse frumos in balanta pentru spectatori sau telespectatori. Da, l-a lovit, asta nu inseamna ca l-a lovit tare, dar el tot de la 4 metri a sarit peste el. Si asta este ceva remarcabil.

1 răspuns:
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Da, normal ca mai exista wrestling laughing. Copiii nu prea stiu ca este coregrafiata lupta, imi amintesc de cand eram eu si cu prietenii prin a6a si ne contraziceam intre noi laughing. Adultii stiu asta desigur, dar iau in serios showul. E ca atunci cand vezi ca se contrazic in comentarii oamenii in privinta uneor personaje marvel sau DC.