| DuCkeSk8 a întrebat:

Salut..Maine trebuie sa ma duc la eMAG sa imi achizitionez piese pentru a`mi face o unitate noua,si am gasit un procesor destul de ieftin, care mi se pare destul de bun http://www.emag.ro/......ETKPKBBBM/ si in plus un cadou, o placuta dde 2 gb ddr3 ram..si am cautat fel de fel de reviewri,vreau sa stiu daca e bun,eu ma joc foarte mult counter-strike, deci m-ar ajuta sa am 100fps? si pentru acest procesor am optat si pentru o placa de baza asrock, cu socket fm2 compatibil cu procesorul,,vreau pareri despre acest procesor, daca e bun pentru jocuri nu cu cerinte prea mari?

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Mie mi se pare bun mai ales pentru jocuri.Are un procesor mare. Daca adaugi acei 2gb ddr 3 o sa mearga super.Pa, pa