| Ciocolathaa a întrebat:

Salut :*. Mi-am creeat o pagina pe facebook. Cine imi zice si mie niste site-uri unde pot gasi imagini cu : pantofi, haine, poze cu indragostiti, tinute, poze artistice, etc. Dau funda celui mai bun raspuns. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Cauta pe photobucket si deviantart
Acolo gasesti cele mai frumoase poze artistice happy

| AlecsMeeeh a răspuns:

Deci cauti pe google "haine" de exemplu, si, dupa ce dai eneter la cautare, in stanga gasesti " Imagini ", click acolo si o sa-ti apara foarte multe poze. Poti da click pe cele care iti plac pentru a le face mai mari [daca se poate]. Si sunt tot felul de site`uri acolo.