| BornToDie67 a întrebat:

Nu vi se pare ca Facebook-ul a devenit de la o vreme Pornbook? laughing) eu, personal, m-am saturat de toate "persoanele" (sa nu le numesc altfel ) care isi posteaza diverse poze, facute in diverse locuri laughing), in diverse pozitii ciudate laughing)si care arata extrem de PENIBIL. Mai, totusi, inteleg ca vreau sa-si etaleze "toate cele" dar nu in modul respectiv laughing).

7 răspunsuri:
| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Salut! Asa este, reteaua de socializare facebook, a intrat intr-o schimbare si totodata declin drastic, pozele sunt din ce in ce mai obscene( ca sa nu zic penibile), iar unii/unele persoane au inceput sa devina cu totul si cu totul PENIBILE pentru lucrurile realizate in schimbul catorva Like'uri nesemnificative... in rest e un site de socializare destul de bine structurat, pacat ca ceea ce contine si va contine il va transforma intr-o tiganie. O seara buna iti doresc!

| BornToDie67 explică (pentru RomanianAviationAcademy96):

Exact! Ce penibil e sa stai in casa zile intregi si sa strangi acele like-uri nesemnificative, pfff, poti sa castigi o totala pierdere de vreme. Sad story.

| SimonaVanilla a răspuns:

Intr-adevar,facebook-ul chiar nu mai e ce a fost la inceput.Eu nu pot suporta ca sa deschid pagina mea de facebook si sa vad tot felul de ciudati care isi etaleaza prostia si tocmai de aceea am decis sa-mi curat lista foarte bine si am lasat doar familia, prietenii si cunostintele. Eu chiar nu pot sa inteleg cum de unii oameni adauga 10000 de prieteni in lista, in cazul asta te poti astepta sa vezi multe lucruri, nu stiu, poate si interesante dar mai de graba lucruri penibile.

| vali4789 a răspuns:

Da..se duc la mare pun poze pe facebook, se duc la munte pun poze pe facebook. daca vezi ce poze am vazut de la mare te ia capu'...

| BornToDie67 explică (pentru SimonaVanilla):

Intr-adevar, daca ai foarte multe persoane in lista, majoritatea necunoscute, care, dupa cum ai spus si tu, te poti astepta sa vezi multe lucruri laughing) risti sa nu mai ai o zi buna, ceea ce pe mine, ma dezgusta.

| MaliciousDeath a răspuns:

Si mai ales cand respectivii iti sunt sau ti-au fost amici si nu-i poti sterge din lista si tot ce-ti ramane de facut e sa astepti sa treaca febra hormonilor.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Vad aici raspunsuri in care persoanele respective nu cunosc acesti "cersetori de atentie", ii au asa in lista, si apoi i-au sters din cauza pozelor lor penibile. Norocosi mai sunteti, mai. Macar nu aveti pe cineva in familie care isi posteaza poze penibile, cu ridicatul sprancenei si isi da check in sau cum se spune si la mama naibii si a dracilor, doar pentru niste like-uri, si mai pune un status paralel cu poza.