| gaby37 a întrebat:

In ultima vreme am observat un numar imens de minore care posteaza poze cu ele pe hi5 facebook sau alte situri din astea nu inteleg de ce o fac sunt patetice cum dracu le-o crescut parinti?

Răspuns Câştigător
| Rebeca_5235 a răspuns:

Nu stii cata dreptate ai. Cred ca te referi la cele care posteaza poze din alea mai "deocheate" sa isi arate formele. Eu inteleg ca ai o pagina hi5-facebook cu poze normale care vrei sa le arati prietenilor rudelor etc etc. nu mi se pare nimic rau, dar sa te apuci sa iti faci poza in oglinda la fundicul gol si costumul de baie foarte sumar apoi da-o in colo de treaba.

Mai vad cate o Pitzi' de asta care are cate un nume de ma apuca amiaza sa il citesc "dulcicbomboniciubirici..."JESUS!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Proasta educatie primita, daca parintii nu stiu sa isi educe copii de ce ii mai face?

| Maothecat a răspuns:

Problema e ca acum copiii se maturizeaza mai repede decat celelalte generatii.nu se mai bucura de copilarie asa cum ar trebui sa se bucure si de la 12-13 ani incep sa faca tot felul de minuni cu "iubitii" lor si sa "sufere" dupa ei. E o prostie! Cel mai grav e ca parintii a majoritatea din ei sunt prea ocupati cu munca sau orice alt lucru in afara de copiii lor!

| AnnaDee a răspuns:

Salut!
Într-adevăr, în ziua de azi astea vezi!
Știi din ce cauza? Ei bine, părinții stau mai mult la job și vin târziu acasă, sau poate doar o data pe săptămână, ca sa facă rost de bani pentru fata/fetele lor!
Si asa se întâmplă asta.
Sau, o alta varianta ar fi anturajul, care influențează rău!
Asta e părerea mea, o zi buna sa ai!

| RedAndrew a răspuns:

Pe facebook ai voie de la 13 ani parca,deci poti vedea minore. Pozele, recunosc, intrec masura:l