| hackerulxxx a întrebat:

o sa mai cresc in inaltime? am 19 ani.si 1.77, mama are 1.65 si tata, 1.78 deci mai am sanse sa mai cresc putin?

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da, de obicei pana pe la 21 de ani cresc baietii.

| Axys a răspuns:

Buna!
Aici depinde si de organismul tau sar putea sa mai cresti sau s-ar putea sa ramai la inaltimea asta happy dar eu cred ca i mostenesti tataui tau la inaltime sar putea sa il ajungi din urma big grin

| nlko a răspuns:

Da, ai putea sa mai cresti, adica in principiu se creste pana la 21 de ani.

| AKARA0 a răspuns:

Depinde cat de mare a fost bunicul tau din partea paterna...

| DrMundo a răspuns:

In mod normal conteaza si de inaltimea bunicilor, dar vei mai creste pana la 21 de ani nu iti face grija dar mai mult de 1.80 nu cred

| cristygameru a răspuns:

Sal. Da normal, mai poti creste daca faci handball, basket, rugby, kaiac-canoe...