| MentoSan a întrebat:

Oare mai e cineva de pe aici interesat de telekinezie,cineva care a incercat, o persoana sau mai multe cu ajutorul carora putem dezbate subiecte interesante in domeniu si chiar sa le punem in practica?

2 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Am eu o prietena care zice ca a incercat.Contul ei pe TPU e stefyk97.

| ovidiuproca a răspuns:

Nu sunt un frecvent practicant al telechineziei insa ma documentez de ceva vreme in aceasta directie. Am putea in viitor colabora. daca tu ai practica au vin cu informatia. urmand si o facultate tehnica am si cateva explicatii din punct de vedere in privinta acestui fenomen paranormal sau "paranormal". ramane sa mai discutam. Bafta.