| blueeyedgirl a întrebat:

Saluttongue am cumparat un nuantator de par de la loncolor " trendy colors" nuanta rave red si abia cand am ajuns acasa am vazut ca scria "NU ESTE DESTINAT MODIFICARII NUANTEI NATURALE A PARULUI IN CULORI MAI DESCHISE"batting eyelashessunt castanie deschis nu prea stiu ce inseamna adica nu o sa prinda pe parul natural sau se refera ca poate sa il arda sau sa dauneze?thinking astept thnx:X:X funda

Răspuns Câştigător
| Kenny a răspuns:

S`ar putea sa nu prinda daca ai parul inchis.
Ma, totusi incearca, ce`ai de pierdut? Nuantatorul nu dauneaza parului, nu arde, nu-l strica si se ia dupa cateva spalari.