| ZE12 a întrebat:

Salut pe site-ul www.likeme-likeyou.com se da like pe like la nu stiu cati coins si eu am 1550 si nu mi-a dat nimeni niciun like multi preteni au like de la pagina asta. Vreau pe cineva care sa ma ajute sa setez poza la care vreau like in pasi 1. 2. 3... etc
Va multumesc dau FUNDA!

1 răspuns:
| Mirel2000 a răspuns:

Am mai raspuns altui urilizator de aici : Din discutia cu un admin, au modificat aia de la facebook nu stiu ce, dar se va rezolva si vom putea adauga si link-uri de poze... cred ca ne anunta ei pe facebook sau pe site...