| curioasa210 a întrebat:

Pentru cei care au folosit platforma EXAMENULTAU: Daca mi-am descarcat varianta demo, pot alege dupa cele 24 de ore daca vreau sa imi cumpar sau nu un pachet de pregatire? Eu nu as vrea momentan sa imi cumpar si imi este frica sa nu ma oblige sa cumpar. Mi-am pus acolo adresa e e-mail numarul de telefon. Ajutoooor!

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Am folosit eu. Gen iei demo ul si dupa 24 de ore nu te mai lasa sa intri pe acel demo. Nu te obligă sa cumperi. Alegi tu daca vrei sa nu. Funda?