| ionutzz15 a întrebat:

Peste cateva zile am ultimul clopotel si as dori sa spun cateva cuvinte pentru dirigintele meu.Va rog cateva sugestii.

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pentru domnul diriginte:
Sincer,mi-ati fost ca si un tata in anii acestia de scoala, chiar daca ati fost cateodata sever cu noi, in cele mai multe cazuri meritam, dar ne-am dat seama ca dumneavoastra tineati, tineti si veti tine mult la noi.

Pacebig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o foaie de hartie si scrie-ti gandurile pe ea, apoi reformuleaza propozitiile astfel incat sa fie frumos.