| girl01 a întrebat:

Salut poatre ma poatecineva ajuta am camera la calculator si as vreasa fac niste poze cu ea dar nu stiu ce programa sa folosesc ma puteti ajuta? va rog.Mersi.Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Mihaelutsaa a răspuns:

Buna
in primul rand nu-ti trebuie program, atata timp cat este instalata pur si simplu intri in my computer sau unde o ai tu, deschizi apoi cauti si tu "realizare fotografie noua"
sau daca nu gasesti, trebuie sa ai niste butoane pe la camera, trebuie sa fie ceva pe acolo. Succes :*