| adelina73 a întrebat:

Salut prieteni. Am nevoie de ceva informatii despre industria, agricultura și transporturile in Italia si Norvegia (poate vreo enciclopedie online).
sper sa ma ajutati, va multumesc mult
funda))

1 răspuns:
| Ionut6999 a răspuns:

Te pot ajuta eu! Este o enciclopedie online gratis desigur numita wikipedia. Daca te intereseaza industria de exemplu scrii industria italiana wikipedia, si o sa vezi acolo! Dar un lucru sigur in transporturi este ca ei fac transporturi pe mare, deoarece este o peninsula si pentru ca au insula sicilia.