| Jigokunokishi a întrebat:

Salut prieteni! Daca imi dezactivez contul de facebook si nu il reactivez un interval de timp se va sterge? Daca da dupa cat timp se sterge? Si daca dezactivez contul si il reactivez nu se schimba nimic la el nu?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai multe opțiuni privind "ștergerea" contului, este dezactivat iar de șters vei primi un comunicat de la Facebook.
Pa, pa.

| eternitate15 a răspuns:

Deci daca il dezactivezi si trec doua saptamani se va sterge... Daca intri mai repede totul va fi ca inainte, nu se va schimba nimic la el din cate stiu eu