| LisaBon a întrebat:

Salut prieteni, vreau si eu sa stiu daca exista server romanesc (privat) de PW - Perfect World. Am cautat dar n-am gasit, totusi am incercat PWI - Perfect World International, dar nu ma descurc cu questurile. As vrea un server romanesc, Daca stiti vreunu, va rog sa ma ajutati. Dau ditamai funda!

1 răspuns:
| LoneWanderer a răspuns:

Nu,nu exista astfel de servere.Acum dupa updateuri este mai usor cu questurile (iti arata unde trebuie sa mergi sau ce sa faci) si un dictionar n-ar strica.