| Freshbudddy a întrebat:

Salut prietenii cum fac la facebook sa numai apara cui dau like si com,ce vorbesc etc, da in schimb cand postez ceva in cronologia mea sa vada totiii?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand postezi in cronologie oricum vede orice prieten cu tine. In schimb, nu poti ascunde cand dai like cuiva. Incearca sa vorbesti numai prin mesaje si nu prin comentarii si asa nu va mai vedea oricine happy

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Pai.n-ai cum sa dai sa "nu mai apara cui dai like". Daca te referi ca nu mai vrei sa ai like-ul dat la o poza, unde ai dat atunci "imi place" acum o sa-ti apara "nu-mi mai place" si dai acolo ca sa nu mai apara like-ul tau la poza. Iar la comentarii, unde e comentariul tau, in partea dreapta a comentariului e un "x". Dai pe "x" si gata. Iar cand postezi ceva in cronologia ta, vede toti. Funda? puppy dog eyes