| anonim_4396 a întrebat:

prin 2006-2007 ma jucam eu un joc cu niste soldati : mergea pe placa mea video de 32 si pei cei 256 de rami ddr1 care ii aveam happy era cu niste soldati si avea mai multe misiuni happy una dintre ele era sa iei un tanc si sa te deplasezi pana la un sat unde trebuia sa astepti un convoi de tancuri pe care al distrugeai, in alta trebuia sa pui o bomba pe mijlocul uni drum pe care urma sa treaca niste tancuri si cateva blindate si apoi sa o detonezi cand treceau pe acolo si sa le distrugi senilele iar apoi omorai soldatii care supravietuiau, in alta plansa trebuia sa iua niste masini impreuna cu alti soldati si sa omoram alta armata stabilita intr-un sat inamic! nu mai stiu numele jocului sad dar tare as vrea sa-l joc din nou! astept sugestii referitoare la numele jocului happy

Răspuns Câştigător
| dan11 a răspuns:

Delta force, desert storm sau poate medal of honor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut toate cele 3 jocuri, dar nu este niciunul din ele insa semana cel mai mult cu medal of honor.