| licurici_3019 a întrebat:

Salut ptu. Spune-ti-mi si mie niste glume bune! big grin

FunDa

2 răspunsuri:
| Bogdan19999 a răspuns:

Este ziua invatatoarei, Ion ii daruieste invataroarei cadoul, aceasta il miroase si intreaba: sunt picioare de porc, iar Ion raspunde : Da! Alexandru ii daruieste cadoul, invataroarea il miroase si intreaba: sunt franzele? Alexandru: Da! si trece mai departe. Bula ii daruieste si el cadoul, iar invatoarea vede ca dintr-un colt curge un lichid. Pune degetul acolo, il baga in gura si intreaba: este vin alb? Blua: Nu! invatatoarea mai incearca o data: este tuica? Bula: Nu! Invatatoarea : Ma Dau Batuta. Bula: Este un catelus. laughing asta e buna!

funda?

| EnnY a răspuns:

Care e diferenta intre o blonda si o oglinda?
blonda se abureste mai repedelaughing

Sau ink unu:romanu si americanu cultivau rosii.si o rosie creste spre pamantu americanului si ala o culege.Se cearta astia a cui e rosia si zice romanu:bai ne tragem suturi in fund si ala care nu mai poate pierde rosia.bine face asa.Primu e romanu:se duce ala in casa ia cea mai tare pereche de ghete ii trage una lu american ala se zvarcoleste vreo 30 minute apoi zice:hai ca acu e randu meu.Si zice romanu:Lasa pastreaza tu rosialaughing)))

funda?