| matias1212 a întrebat:

Salut.puteti sa imi spuneti niste semne pentru kems..nu vreau semne gen "fa cu ochiul spune ceva sau scarpina-te undeva"orice truc despre kems este folositor
Dau funda celui mai bun semn

4 răspunsuri:
| Loser8299 a răspuns:

Hmm.Un semn care il foloseam eu cand jucam...In functie de cate degete tii pe spatele cartilor cand le ai in mana atatea carti de acelasi fel ai.
Probabil nu ai inteles foarte bine.e cam greu de explicat.

Răspuns utilizator avertizat
| DX190 a răspuns:

Semne pe care le fac eu si merg:
- ii dau beep repede (tin telefonul langa mine mereu si nimeni nu observa, dar depinde)
- incordez pumnul (asta nu va merge de multe ori)
- spun "hai ultimul meci ca se suna" (joc cu colegii uneori in pauze big grin )

Expresiile fetei nu merg mereu, depinde cu cine mai joci. Si tine minte, sa schimbi semnele mereu.

| KatPaw a răspuns:

Daca jucati la masa, puteti sa va calcati. Iti recomand sa faci semnul inainte sa iei cartea de care ai nevoie, in acest fel adversarul nu apuca sa-ti zica contrawinking