| AnaNena a întrebat:

Revin cu o intrebare.Acum vreo 10 ani cred, nu mai stiu sigur anul dar stiu ca era intre 2000 si 2005 aveam un joc de curse de masini, care imi placea foarte mult si vreau sa-l gasesc din nou dar am uitat cum se numea.Stiu doar ca avea niste trasee foarte ciudate, de exemplu intr-unul dintre trasee stiu ca era noapte si erau niste lampi care atarnau din cer sau ceva de genul laughing (scuzati exprimarea dar nu stiu sa explic altfel) si tot in acelasi traseu erau niste "gropi" sa le zic asa pe marginea drumului si daca cadeai in ele te dadea de la inceput.In alt traseu, era tot noapte si de-alungul drumului erau niste pereti cu niste afise mai ciudate (oameni cu ochi scosi si alte prostii).Cam atat imi amintesc din joc.Grafica jocului era destul de buna.Am mai pus intrebarea odata si am primit ca raspuns "pet racer".Ei bine, in jocul pe care il caut eu grafica nu numai ca era buna dar si totul parea real. Sper sa va dati seama ce am vrut sa zic prin descriere si sa ma puteti ajuta.(Scuzati categoria) big grin

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu stiu despre ce joc e vorba, dar un alt joc foarte reusit este,, flatOut 2,, .

| JackWolfskin a răspuns:

Iti sugerez needforspeed sau starsky and hutch