| ManutzuWolfy a întrebat:

Salut.Sa va spun cand eram mic adica cand mi-am luat prima data un pc aveam niste jocuri super misto adica care imi placeau mie era un joc:cu niste roboti in care erau 2 baze si daca te duceai in baza la tine puteai sa iti scoti niste avioane si tancuri si puteai sa scoti si un avion mare si un tanc mare.
Si mai era un joc cu niste insecte unde trimiteai sa atace alte insecte erau albine erau mai multe.
Si inca unu joc cu un tanc care dupa ce jucai mai mult puteai sa te transoformi in alte 3 tipuri de tancuri 1 care era submarin unu care mergea pe lava si inca 1.
Sau mai era un joc cu niste omuleti micuti verzi care trebuia sa ii trimiti sa atace alti

Care ma ajuta dau funda mare mare de tot.Multumesc

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Adica?

| adyboss32 a răspuns:

Omule cine stie ce jocuri sunt alea mai bine apucate de joc misto cum ar fi assasin creed's sau prince of persia sau prototip nu stiu vezi ce-ti place sau daca tii neaparat scrie pe google tipul de joc (strategie, actiune, aventura, etc)si spui asa "jocuri vechi"si s-ar putea sa-ti dea.