| valy a întrebat:

sambata va fi o petrecere pentru mine pentru cei 19 ani implinitihappysi nu stiu ce muzica sa pun. oricum nici populara sau manele nu le pot pune. vreau si eu niste melodii va rog.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani!

Incearca sa pui Voltaj, Hi- cu, Puya, etc.

Uite si aici unele sugestii : http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t43911.html

| georgiana a răspuns:

Activ - Doar cu tine
Pepe - 9 vieti, Numai iubirea, Morarita
Blondy - Te-am iubit, Dulce si amar, Mereu imi spui
Hi-Q - Gasca mea, Poveste fara nume, Te-am iubit, dar
Marfar feat. tanti Lina - Las-o ba, ca merge asa
Tarkan - Dudu, Emrah - Kusursuzsun, Nawal Al Zoughbi - El Layali
Poti sa afli preferintele lor si faci o lista, mai ai timp.Petrecere frumoasa si multi ani fericiti!

| NoName1234 a răspuns:

Eu as pune melodiile: miley cyrus 7 things, black eyed peas pump it, black eyed peas lets get it started, black eyed peas my humps, blaxy gırls oare trebuie sa pierzi, beyonce single ladies.Si cam atat happy