| PrunaAlex a întrebat:

Salut.(Scuzati categoria)
Am o intrebare : Daca imi sterg contul de facebook, e mailul poate fii refolosit pentru un alt cont nou sau trebuie sa imi fac un alt email pentru cont?

5 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Daca iti stergi contul, e-mailul ramane, ca daca doresti sa il reactivezi sa ai ocazia.
Deci, daca vrei alt cont, iti trebuie de asemenea o alta adresa de e-mail, deoarece fiecare cont de Facebook are e-mailul sau propriu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu poti sa-ti stergi contrul de facebook, il dezactivezi. Exista o diferenta.
Si nu, emailul nu poate fi folosit pentru alt cont.

| IasminaMaria a răspuns:

Trebuie sa iti faci un alt e-mail big grin

| fratelen a răspuns:

Salut. de ce nu incerci? contul de facebook poate fi reactivat in maxim 1 minut. nu ai nimic de pierdut.

| KarlaKovacs a răspuns:

Poate fii emailul folosit din nou! Funda?